Dizi Müzikleri

Zalim İstanbul Dizi Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkılar

Son Güncelleme 27 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştır.

Zalim İstanbul dizi müzikleri son bölümde çalan şarkılar dahil listemizde;

Zalim İstanbul Dizi Müzikleri
Zalim İstanbul Dizi Müzikleri

Zalim İstanbul Dizi Müzikleri Bu Hikayeye Duygu Veriyor

Antakya’dan başlayıp, İstanbul’a kadar uzanan bir var olma mücadelesini konu alıyor Kanal D’nin yeni dizisi. Üç çocuğuyla Antakya’da yaşayan Seherin, oldukça zengin hemşehrisi Agah Karaçay ile mecburiyetten kesişen yolları hikayeye konu oluyor.
Yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği dizide yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor. Senaryo Sırma Yanık tarafından kaleme alınırken oldukça kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip. Dizideki karakter adları ile birlikte oyuncu kadrosu şöyle; Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten). Dizi hakkında detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz; https://www.kanald.com.tr/zalim-istanbul

Dizi yayınlandığı ilk bölüm ile istediği reytinge ulaşacak gibi. Konusu ile ilgi çekmeyi başaran dizi bakalım gelecek bölümlerde hikaye nasıl şekil alacak. Yakından takip edeceğimiz zalim İstanbul şarkılarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik ilk bölümde çalan şarkılar listemizde. Yeni bölümler yayınlandıkça son bölümde çalan şarkılar eklenmeye devam edecek.

İlgili Konu: Zengin ve Yoksul Dizi Müzikleri

Zalim İstanbul Şarkıları Profesyonel Bir Elden

Zalim İstanbul Şarkıları Profesyonel Bir Elden. Genel Sanat Yönetmeni Naz Erayda ve ekibi tarafından özenle seçilen müzikler, sahnelere hayat katıyor. Sayesinde tüm duyguları iliklerimize kadar hissettiren temalara da listemizde yer vereceğiz. Şimdiden keyifli dinlemeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir