Dizi Müzikleri

Yasak Elma Dizi Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkı Dahil

Son Güncelleme 27 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştır.

Yasak Elma dizi müzikleri son bölümde çalan şarkı dahil listemizde;

Yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği Medyapım tarafından yapılan Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Soyata tarafından kaleme alınan dizinin baş rollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Sevda Erginci ve Eda Ece yer alıyor. Karmaşık ilişkileri konu alan diziyi izlerken duygu karmaşası yaşamayan izleyici yoktur eminim. İzlemeyenler yada yeni izleyecekler için konusu hakkında kısaca bilgi verelim.

Yasak Elma Dizi Müzikleri İşte Bu Hikayeye Duygu Katıyor

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.
Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.
Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Kaynak: https://www.fox.com.tr/Yasak-Elma/bilgi

Bir Aile Hikayesi Dizi Müzikleri

Fox Tv’nin sevilen bir diğer yapımı

Yasak Elma Farklı Bölümde Çalan Şarkılar Eklenmeye Devam Edecek

Yukarıda konusunu ve şimdiye kadar yayınlanan farklı bölümde çalan şarkılar listesini verdiğimiz Yasak elma müzikleri bu başlık altında eklenmeye devam edecek. Yasak elma Alihan Zeynep müziği, aşk tutar beni gibi dizi bölüm müzikleri listemizde. Ama zaman zaman gözden kaçırdığımız şarkılar olabiliyor. Bu konuda bize ve diğer takipçilerimize yardımcı olursanız seviniriz. Aradığınız şarkının bölüm numarasını ve arka planında oynadığı sahneyi belirtirseniz bulmamız kolaylaşacaktır. Hemen altta yer alan yorumlar kısmından bilgi alabilirsiniz.

4 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir