Müzik Listeleri

Uzun Yol Şarkıları | Yolculuk Daha Keyifli Daha Eğlenceli Bu Listeyle

Son Güncelleme 27 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştır.

Yolculukları daha keyifli ve daha eğlenceli hale getirecek uzun yol şarkıları listesi

yolculuk şarkıları
yolculuk şarkıları

Yolculuk şarkıları size otomobilinizde veya diğer model aracınızda, veya otobüs, tren, uçak yolculuğunuzda size eşlik ederken aynı zamanda sizi hem eğlendirmeli, hemde pozitif enerji vermeli diye düşünerek bu listeyi hazırladık. Listemizi hazırlarken araba kullanırken dinlenecek şarkılar özellikle melankoliden uzak olması konusuna dikkat ettik. Direksiyon başında uzun süre kalacaksanız uzun yolda dinlenecek şarkılar sizin enerjinizi yükseltmeli. Aynı zamanda aşırı gürültülü olmamalı ki başınız da ağrımasın. Dil konusu tabii ki tercih meselesi. Ben bu listede Türkçe yol şarkıları seçtim. Yaklaşık 100 parçadan oluşan uzun yol şarkıları listem hemen yukarıda. İngilizce şarkılar isterseniz bu listemize bakabilirsiniz.

Uzun Yol Şarkıları Mesafeleri Kısaltır mı?

Uzun yol şarkıları ile mesafeler arasında duygusal bir bağ olduğu kanısındayım. Gideceğiniz yol, erişeceğiniz vuslatın değeri ile orantılı olarak keyifli veya keyifsiz olabilir. Tatile giderken ve tatilden dönerken aynı mesafeyi kat etmemize rağmen gidiş her zaman kısa gelir. Dediğim gibi bu durum tamamen duygusal…

Uzun Yolda Dinlenecek Şarkılar

Uzun yolda dinlenecek şarkılar yola çıkmadan kontrol edilecekler listesinde ilk beşte yer alır diye düşünüyorum. Hele ki gündüz yolculuğu yapıyorsanız ve her hangi bir yere yetişme zorunluluğunuz yoksa, doğayı seyrederek öyle tatlı olur ki o yolculuk.

Araba Kullanırken Dinlenecek Şarkılar

Araba kullanırken dinlenecek şarkılar konusunda özellikle dikkat edilmesi gereken husus, dinlenilen şarkının size verdiği hissiyatın pozitif olması. Trafikte kurallara mutlaka uyalım. Uykusuz kesinlikle yola çıkmayalım. Can taşıdığımızı asla unutmayalım. Dinlediğimiz yol şarkıları da bizi uyutmasın, dikkatimizi dağıtmasın.

Keyifli yolculuklarda keyifle dinlemeniz temennisi ile uzun yol şarkıları listesi sizlerle… Esen kalın…

6 Yorum Yapıldı;

  1. Tatile gidecekler için güzel bir liste olmuş. Direk indirebilir olsa daha güzel olurmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir