Müzik Listeleri

Türkçe Rap Müzik Şarkılar Listesi Dinle | 2019

Son Güncelleme 23 Temmuz 2019 tarihinde yapılmıştır.

Türkçe Rap Müzik Şarkılar Listesi Dinle 2019’da da severek dinleyeceğimiz parçalar. 

Rap müzik şarkılarını sizde benim gibi arada bir dinlemeyi sevenlerdenseniz bu liste tam size göre. Neden derseniz kendi başına ayrı bir kültür olan rap müzik belki ülkemize biraz geç geldi ama Cartel, Ceza, Sagopa Kajmer gibi oldukça popüler olmuş rap müzik şarkıcıları ile tanıdığımız tür günümüzde oldukça gelişti. Bir dönem arabesk rap müziğe maruz kalmış bir nesil olarak tam da biz bunu yanlış anladık düşüncesine kapılmışken çıkan yeni şarkıcılar aslında öyle olmadığını gösterdiler.

Türkçe Rap Müzik Şarkılar Listesi Dinle

Türkçe Rap Müzik Şarkılar  Oldukça Başarılı

Yeni eserlere şöyle bir göz attığımızda oldukça başarılı eserleri görmekteyiz. Diğer taraftan oldukça bilinçli üretilen bu eserler hakkında kısıtlı hip hop rap müzik bilgimle yorum yapmak istemiyorum. Hani verse nedir hook nedir diye sorsanız size bir şeyler sallayabilirim ama bu iş nasıl yapılır konusunda bu işi üstatlarına bırakmamız gerektiği fikrindeyim. 

İlgili Konu: Hareketli Karadeniz Şarkıları

Karadeniz’in enerji dolu şarkıları

    Neyse lafı fazla uzatmayalım. Son dönem televizyon dizilerinin de katkılarıyla oldukça sevdiğimiz harika şarkıları listemize ekledim. Nisan 2019 güncellemesi ile listemiz daha da güzelleşti. Trend olmuş şarkılarında listemize girdiğini eminim sizde fark etmişsinizdir. Gözümden kaçan varsa yorumlarda belirtirseniz listeyi güncellerken eklerim. Keyifli dinlemeler. 

4 Yorum Yapıldı;

    1. Şarkının sözleri hakkında hatırladığınız kadar bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışalım ?

  1. Arkadaşlar bir rap şarkı arıyorum ama adını hatırlamıyom içinde ben masumum diye bir söz geçiyor şarkıyk hatırlayamadıö

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir