Dizi Müzikleri

Survivor Müzikleri 2020| Son Bölümde Çalan Yabancı Şarkılar

Son Güncelleme 21 Nisan 2020 tarihinde yapılmıştır.

Survivor Müzikleri – 2020Son Bölümde Çalan Yabancı Şarkılar Listesi

2020 Nisan ayı itibarıyla yeni sezonuyla kaldığı yerden heyecanın devam ettiği program Survivor müzikleri ile de yakından takip ettiğimiz bir yapım. Son bölümde çalan şarkı ne diye sürekli merak edip arayanlardansanız yada survivor keman müziği veya survivor duygusal fon müziği ne diyorsanız tüm sorularınızın cevabı için 2020 tüm bölümlerde çalan yabancı şarkılar listesi hazırladım. Evde kaldığımız şu günlerde televizyon sıkı yoldaşımız. Program ve dizilerinde yeni bölümlerinin yayınlanamadığı şu günlerde Survivor oldukça fazla seyircinin takibinde.

Survivor Müzikleri Özenle Seçiliyor

Survivor için sadece bir yarışma programı demek, programı oldukça basite indirgemek olur. Sadece parkurları geçmekten ibaret olmayan program aslında iyi bir psikolojik savaşı da içerisinde barındırıyor. Bu savaşı kazanmak için verilen mücadeleyi seyirciye aktarmak konusunda oldukça başarılı program, duyguları da en derinden hissettirmeyi survivor müzikleri ile başarıyor. Gerçekten özenle seçilen survivor şarkıları seyirciye yarışmacıların duygularını resmen yaşatıyor.

Survivor arka plan müzikleri tüm temalarda oldukça uyumlu. Bazı sahnelerde çalan survivor la la la şarkısı da listemizde. Bir bölümde de Hint müziği yer almıştı. O şarkıyı şimdilik bulamadık ama en güzel Hint müzikleri listemize bi bakmanızı öneririm.

Yeni bölümlerini merakla beklediğimiz ve her bölümünü heyecanla izlediğim program bizi kah hüzünlendirip, kah sevindiriyor. TV8 kanalı da bu durumun farkında olmalı ki bu programa oldukça fazla zaman ayırıyor. Haftanın hemen her günü program ile ilgili bir yayın mutlaka var. Bize bu yayınlarda yetmiyor arada girip Acunn.com’dan da ekstra tvde yayımlanmayan yarışmayla ilgili videoları izliyoruz.

Bu yıl ünlüler gönüllüler arasındaki mücadeleyi konu alan bu programı illaki en az bir bölüm izlemişsinizdir. Bu yılki yarışmacılar hakkında merak ettiğiniz konular varsa;

Program hakkında detaylı bilgileri resmi sitesinde bulabilirsiniz.

2 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir