Dizi Müzikleri

Sefirin Kızı Dizi Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkılar

Son Güncelleme 27 Aralık 2019 tarihinde yapılmıştır.

Sefirin Kızı Dizi Müzikleri ilk bölümde çalan şarkılar listesi;

O3 Medya ve NGM Yapımın yapımcılığını üstlendiği , yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu dizinin senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem tarafından kaleme alınıyor. Çekimleri Muğla’da gerçekleştirilen dizide Sancar ile Nare’nin efsanevi aşk hikayesini izliyoruz. Neslihan ATAGÜL ve Engin AKYÜREK’in baş rollerini paylaştığı dizide bir çok başarılı oyuncu yer alıyor. Daha önce Sen anlat Karadeniz dizisinde severek izlediğimiz yöresel tema bu sefer Ege yöresinden geliyor. Dizi Ne zaman yayınlanıyor diye merak ediyorsanız Pazartesi günleri saat 20:00 de Star Tv’de.

İlgili Konu: Güvercin Dizi Müzikleri

Sefirin Kızı Dizi Müzikleri Yöreden İzler Taşıyor

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi dizide yine bir bölgesel tema kullanılacağı öngörüsündeyiz. Diğer bir merak konusu ise Sefirin Kızı ne demek? bu konuda linkteki gibi bir açıklama var ama sizin bu konuda daha detaylı bilginiz var ise yorumlara bekleriz.

Gelelim asıl konumuz olan Sefirin kızı dizide çalan şarkılar listesine. Bir çok güzel şarkı ve temanın yer alacağını düşündüğümüz dizinin jenerik müziği de çok güzel. Elimizden geldiğince tüm şarkıları eklemeye devam edeceğiz. Şimdiden keyifli dinlemeler.

2 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir