Müzik Listeleri

Reklam Müzikleri Listesi En Çok Aranan Şarkılar

Son Güncelleme 25 Aralık 2019 tarihinde yapılmıştır.

En Çok Aranan Reklam Müzikleri Listesi tek sayfa da tüm merak edilen reklamlarda çalan şarkılar burada.

Reklam Müzikleri Çalan Şarkılar

reklam müzikleri

Son dönemde oldukça harika ürünler piyasaya çıkaran bir çok firmanın pazar yarışında bir adım öne geçmek adına oldukça fazla emek verilmiş reklam filmleri son kullanıcının ilgisini başarmakla kalmıyor müzikleri de ayrıca merak konusu oluyor.

Bizde bu merakı gidermek adına tüm şarkıları bir liste yapıp sizlerle paylaşmak istedik. Listemizi sürekli güncellemeye devam edeceğiz.

İlgili Konu: İngilizce Şarkı Listesi

Nefis bir yabancı müzik listesi de hemen üstte 😉

Gelelim listemizde yer alan şarkıların hangi firmaların reklam müzikleri olduğuna;

Son olarak listemize Türk Telekom reklam müziği ekleyecektim. Türk Telekom reklamında çalan şarkı oldukça merak konusu olmuştu. Fakat bu Türkü daha öncen A101 reklam müziği olarakta kullanılmıştı. İki reklamda efsane türkülerimizden Kütahya’nın Pınarları parçasını kullanmış.

Listemize en son Finish reklam müziği Goran Bregovic – Ederlezi (Çingeneler zamanı Filminde kullanılmıştı), Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Mavi reklam müziği 2019 ve Citroen c4 Cactus reklam müziği Pi Ja Ma – Pixies, Sylphs and Fairies eklendi. Ardında Samsung S10 reklam müziği, ardından ülkemizde Türkiye’de reklam çekilen Huawei reklam müziği sırada. Cenk Çelebioğlu – Deep Lover Edit son günlerin en çok aranan şarkısı. Mark Eliyahu müziklerini andıran müzik bizce de gerçekten güzel.

Diğer müzikler ise şöyle;

Karaca Home Reklam Müziği, Samsung A9 Reklamda çalan şarkı, Özdilek, Defacto, Huawei P20 Pro, iPhone 8, Enza Home, Pınar Süt, Yapı Kredi Bankası, H&M .

Yeni reklamlarda çalan şarkılar listeye eklenmeye devam edecek. Arada bu sayfayı ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Merak ettiğiniz reklam filmleri için yorum kısmından istek yapabilirsiniz. Zevkle araştırıyoruz. Harika şarkılar keşfediyoruz. Gerçekten birbirinden güzel temalar kullanan firmaları da takdir etmemek elde değil. Keyifli dinlemeler.

Tek Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir