Dizi Müzikleri

Ramo Dizi Müzikleri | İlk Bölümde Çalan Şarkılar

Ramo dizi müzikleri ilk bölümde çalan şarkılar listesi;

Show Tv’nin yeni aksiyon ve dram türündeki dizisi Ramo dizi müzikleri ile de merak konusu oldu. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, senaryosu Yılmaz Şahin tarafından kaleme alınan, Yağız Alp Akaydın yönetmenliğinde yayın hayatına başlayan dizinin konusu hakkında kısa bilgi verelim.

Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi başarılı oyuncuları bir araya toplayan Ramo nerede çekiliyor diye merak ediyorsanız Adana’da çekiliyor. Dizi Efendisine başkaldıran Ramo’nun sıra dışı hayat hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor. Detaylı bilgi: https://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/ramo/2665

İlgili Konu: Çukur Dizi Müzikleri

Show Tv’nin sevilen dizisi müzikleri ile burada.

Bir aksiyon dizisinin olmazsa olmazı tabii ki de hareketli sahnelerini daha can alıcı kılacak müzikleridir. Bizde beğenileceğini düşündüğümüz dizide çalan şarkılar ile bir müzik listesi hazırlayıp sizlerle paylaşmak istedik. Yayınlanacak yeni bölümlerde çalan şarkılar listemize eklenmeye devam edecek. Şimdiden keyifli dinlemeler.

3 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir