Listeler

PowerTürk 40 x Pop Müzik Listesi | TV Top 40

Son Güncelleme 25 Mayıs 2019 tarihinde yapılmıştır.

PowerTürk 40 x pop kanalın sevilen pop müzik programı 40xpop listesi ile PowerTürk Top 40 listesi işte tam burada;

PowerTürk Top 40 listesi geçmişten günümüze hit şarkıları sayesinde takip ettiğimiz en sevilen listelerden. Bir Kral Pop Top 20 listesi birde PowerTürk müzik listesi ile büyüdük desek yalan olmaz.

PowerTürk 40 x Pop ve PowerTürk Top 40 Listesi Benzerliği

PowerTürk Top 40 Müzik Listesi
PowerTürk Top 40 Müzik Listesi

Genel olarak PowerTürk 40 x Pop ve PowerTürk Top 40 Listesi şarkıları benzerlik göstermekte. 40 x pop biraz daha kapsamlı bir içeriğe sahip sanki. İçeriğinde daha geniş bir tarihi kapsayan hit şarkıları barındırıyor. Bizde eksik kalmasın diye iki listede farklı ve eksik olan şarkıları da listemize ekleyerek tamamlamak istedik.

Sonuç olarak hem PowerTürk Top 40 Listesi hemde PowerTürk 40 x Pop listesi olarak bu listeyi dinleyebilirsiniz. Elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışacağımız liste için eğer bir geri kalmışlık görürseniz hemen sayfanın alt kısmında yer alan yorum kutucu aracılığı ile bizi lütfen uyarın. Teşekkürler…

PowerTürk Kanalı Hakkında;

İlk olarak Digiturk platformunda yayına başlayan PowerTürk 2005 yılında Türksat 2A’da yayına başlamıştır. Güncel Hit parçalara odaklı, aynı zamanda geçmişten (1990’dan) bugüne unutulmayan Hit şarkılara yer veren PowerTürk, müzik piyasasındaki en son yenilikleri ekranlara taşımaktadır.

Power Medya Grubu bünyesindeki kanal İstanbul’dan yayın yapmaktadır. Hem yurt içi, hem yurt dışında yayın yapan sevilen müzik kanalının sloganı ise Önce Müzik.

Kanalın resmi kanalı: https://www.powerapp.com.tr/

3 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir