Dizi Müzikleri

Mucize Doktor Dizi Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkılar

Mucize Doktor dizi müzikleri son bölümde çalan şarkılar listesi hazır;

The playlist identified with the request's playlistId parameter cannot be found.

Yeni sezonun yeni dizisi Mucize Doktor Fox Tv’de yayımlanmaya başladı. Yine yeni bir uyarlamaya imza atan kanal Kore dizisi Good Doctor dizisini uyarlamış. İlk bölümleriyle oldukça sevilen dizinin konusu hakkında kısa bilgi verelim;

MF Yapım altında yapımcılığını Asena BÜLBÜLOĞLU’nun üstlendiği Yusuf PİRHASAN yönetmenliğinde senaryosu Pınar BULUT ve Onur KORALP tarafından kaleme alınan dram türündeki dizi Savant sendromu olan deha Ali’nin tıp fakültesinden birincilikle mezun olması ve asistan cerrah olarak işe başlaması ile gelişen hikayeyi konu almaktadır.  

İlgili Konu: Kuzey Yıldızı Dizi Müzikleri

Sevilen dizinin sevilen müzikleri burada.

Mucize doktor nerede çekiliyor diye merak ediyorsanız Hayat Hastanesi’nde çekimleri devam ediyor. Başrolde Taner Ölmez’i izlediğimiz ve kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Mucize doktor dizi müzikleri ile de oldukça sevildi. Dizi hakkında detaylı bilgi burada. Islık müziği olarak tabir edilen jenerik müziği ve son bölümde çalan şarkılar ile derlenmiş listeyi sizlerle paylaşmak istedik.

Keyifle dinleyeceğinizi umduğumuz listemiz için bir yorumunuzu alırız.

3 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir