Listeler

Masaj Müzikleri | Yoga, Spa, Meditasyon Rahatlatıcı Sesler

Masaj Müzikleri yoga, spa, meditasyon vb. rahatlatıcı ve dinlendirici aktivitelerinizi yaparken arka fonda sizi sakinleştirici, yumuşatıcı müzikler ve doğa sesleri ile derlendi;

The playlist identified with the request's playlistId parameter cannot be found.

Rutin hayatın yorgunluğu süreç içerisinde üzerimize çöktükçe bedenen ve ruhen düşüş içine giren enerjimizi yeniden kazanmak için ihtiyaç duyduğumuz masaj nasıl yapılır sorusuna cevap vermek isterdim. Fakat önceliğimiz sağlığımız için bu konuyu kulaktan dolma bilgiler ile riskli bir duruma sıkmamak için bu sorunun cevabını işin uzmanlarına bırakıyorum. Burada özellikle bu konumuzda değinmek istediğim müziğin gücü. Farklı türlerini sürekli dinlediğimiz müzik aynı zamanda iyi bir tedavi yöntemidir de. Uzmanlarında bu tezi kanıtladığı ve bu alanda çeşitli örnek çalışmalar sunduklarını biliyoruz.

İlgili Konu: Klasik Müzik Dinle

En Sevilen Sanatçıların Rahatlatıcı Eserleri

Yoga yaparken dinlenecek masaj müzikleri için alternatif seçimler

Bilinçaltı meditasyon müziği olarak yayınlanan ve listemizde de benzerleri yer alan parçaları dinlediğinizde gerçekten zihninizde bir boşalma hissedeceksiniz. Dinlendirici müzikler tınısına kaptırdığınızda zihninizi sizi alıp götürecektir. Yoga yaparken dinlenecek müzikler için alternatif seçim arıyorsanız listemizi öneririz. Enerjinizi yönetmenizde size destek olacaktır. Zihnimizin bedenimizi yönetirken destek aldığı duygularımız bu parçalar sayesinde olumlu enerji ile sizi ruhen ve bedenen dinlendirecek, rahatlatıcı etkisini gösterecektir.

Diğer taraftan doğada yer alan organik sesler, su sesi, rüzgar hışırtısı, deniz dalga sesi, orman sesi gibi seslerde iyi bir alternatiftir. Doğayı dinlemek diye tabir edilen bu yöntemi de önermektedir uzmanlar. Zaman zaman çıkıp diğer insanlardan uzaklaşarak doğa ile içi içe ortamlarda kafa dinlemekte iyi bir masaj yöntemidir.

Sonuç olarak yorgunluğunuzu atmak ve pozitif enerjinizi yeniden kazanmak için sizlere kısa öneriler sunduk. Keyifli dinlemeler. Esen kalın.

Listemizi kaynağı: Youtube Meditasyon Enstrümental 

Tek Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir