Dizi Müzikleri

Leke Dizi Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkılar

Son Güncelleme 27 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştır.

Leke dizi müzikleri son bölümde çalan şarkılar dahil listemizde;

Kanal D’nin yeni dizisi Leke farklı hikayesi ile seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Metin Balekoğlu yönetmenliğinde Tims & B Production yapımı dizinin senaryosunu Yıldız Tunç kaleme alıyor.

İlgili Konu: Zalim İstanbul Dizi Müzikleri

Kanal D’nin bir diğer sevilen dizisi…

Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer, Mehmet Bozdağan, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Tuğçe Açıkgö, Lale Başar, Selahhattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı, Ali Savaşçı gibi oyuncuların yer aldığı dizinin konusu ise şöyle;

Leke Dizi Müzikleri
Leke Dizi Müzikleri

Leke Dizi Müzikleri Bu Hikayeye Duygu Veriyor

Yasemin hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle bir süre sonra kendini yetiştirme yurdunda bulur. Fakat hayattan kopmayan Yasemin, hukuk fakültesini girmeyi başarır. Şimdi hem okuma hem de çalışma zamanıdır. Yegane amacı, babaları ayrı olduğu için yetiştirme yurdunda kalan işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Aynı zamanda kardeşi Murat’ın ameliyatı için de para biriktirmeye çalışmaktadır. 

Cem ise; zengin bir ailenin büyük çocuğudur. Küçükken annesi ve babasını birbirinden ayıran yaşamlarını alt üst etmiş bir vakaya şahit olmuştur. İşinde iyi yerlere gelmiş bir adam Cem, geçmişte yaşadıklarından ötürü kadınlara karşı mesafeli ve güvensizdir. 

Yasemin ve Cem’in hayatı; Cem’in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanan bir olayla kesişir. İki kırık kalp, iki yaralı ruh…  Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların arasında yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu galip gelecek aşk mı? 

Kaynak: https://www.kanald.com.tr/leke/hikaye-ve-kunye

Hikayesini oldukça beğendiğimiz dizinin farklı bölümünde çalan şarkılar ile listemizi genişletmeye devam edeceğiz. Takipçilerinin de bizim gibi ilk olarak Leke dizisinde çalan rap şarkı ilgimizi çekti ve hemen ekledik. Yeni bölümler yayınlandıkça yeni şarkılar eklenmeye devam edecek. Merakla hikayenin yeni bölümlerde nasıl şekilleneceğini takipteyiz. Keyifli dinlemeler. Esen kalın.

3 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir