Dizi Müzikleri

Kuzgun Dizi Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkılar

Kuzgun dizi müzikleri son bölümde çalan şarkılar listede;

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Pelin Diştaş’ın üstlendiği Ay yapımdan çıkan Star Tv’nin sevilen dizisinde yönetmen koltuğunda Bahadır İnce otururken senaryoyu Burcu Görgün Toptaş, Özlem Yılmaz kaleme alıyor.

Başrollerinde Barış Arduç, Burcu Biricik, Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Aytek Şayan gibi önemli oyuncuların yer aldığı dizinin konu ise şöyle;

Kuzgun Dizi Müzikleri Bu Hikayenin Duygularını Depreştiriyor

Kuzgun Dizi Müzikleri
Kuzgun Dizi Müzikleri

İlk bölüm için çekimler Kapadokya bölgesinde gerçekleşmiş ise de yeni bölümler İstanbul’da çekilmiştir. Hikayesi ise çok küçük yaşta yalnızlığı tadan ve hayatın karanlık yüzünü gören Kuzgun’un babası Polis’tir. Babasının intikamını almak için 20 sene bekleyen Kuzgun, Akça adıyla başka bir kimlik ile senelerce yaşamıştır. Nevşehir’de korumalık yapmakta iken babası ve göçüp giden çocukluğu için İstanbul’a dönmeye karar vermiş iken hayatı çocukluk arkadaşı Dila ile kesişir. Dila küçük yaşta kaybettiği aşkından sonra annesini de kaybetmiş ve acı dolu bir döneminden sonra Londra’ya okumaya gitmiştir. Türkiye’ye kesin dönüş yapan Dila, avukat olmuş ve kendine bir büro açmıştır. Çocukluk aşkı Kuzgun’un tekrar hayatına girmesiyle bildiği bütün doğruları unutacaktır.

Kaynak: https://www.startv.com.tr/dizi/kuzgun

Konusu ile seyircinin ilgisini çekmeyi başaran dizi yeni bölümleri yayımlandıkça gizem örgülü sahneleri ve çalan şarkılar ile oldukça sevildi. Bizde dizinin farklı bölümlerinden çalan şarkılar ile derlenmiş harika bir müzik listesini daha sizlerle paylaşmayı görev bildik. Keyifle dinlemenizi umduğumuz listede birbirinden değerli sanatçıların en güzel yorumları bulunmakta. Fakat dizinin tanıtım videolarında da sıkça duyduğumuz ve oldukça sevilen aslen Selda Bağcan ile ilk yüreğimizi titreten ve şimdilerde Ahmet Aslan ve trap versiyonu ile popüler olan minnet eylemem şarkısı bize diziyi ayrıca sevdirdi.

Sonuç olarak harika şarkılar var ve şiddetle öneriyorum dinlemenizi. Yorumlarınızı bekliyorum.

2 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir