Dizi Müzikleri

Kuruluş Osman Dizi Müzikleri | Jenerik ve Çalan Şarkılar

Son Güncelleme 11 Aralık 2019 tarihinde yapılmıştır.

Kuruluş Osman dizi müzikleri, jenerik ve çalan şarkılar listemizde;

Diriliş Ertuğrul dizisinin devam filmi niteliğindeki Atv’nin yeni dizisi Kuruluş Osman müzikleri ile de şimdiden ilgi çekmeyi başardı. 20 Kasım itibariyle ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Metin Günay oturuyor, senaryosu ise Mehmet Bozdağ tarafından kaleme alınıyor. Dizinin baş rolünde Burak Özçivit Ertuğrul Bey’in oğlu Osman Bey’i canlandırıyor. Dizi nerede çekiliyor diye merak ediyorsanız dizi için Anadolu yakasına bir plato inşa edilmiş durumda. Osmanlının kuruluşunun anlatılacağı dizi de devam filmi olmasınında etkisi ile bir çok oyuncu da yeni dizide rol almaya devam ediyor. Dizi hakkında detaylı bilgi için: https://www.atv.com.tr/webtv/kurulus-osman/fragman

Dönem dizileri tarihi meraktan da ötürü seyircinin ilgisinin oldukça çekmektedir. Diriliş Ertuğrul dizisinde de iyi bir başarı elde edilmesinin de etkisi ile çekilen Kuruluş Osman daha başlamadan ilgi odağı olmuş durumda ve merakla bekleniyor.

İlgili Konu: Kurşun Dizi Müzikleri

Kuruluş Osman Dizi Müzikleri Heyecanlandırıyor

Dizinin hikayesini iliklerimize kadar hissetmemizi sağlayacak müzikler her bölüm bizi gaza getirecek. Merakımız ve heyecanımız ile izleyeceğimiz dizinin duygu yüklü sahnelerinde de çalan şarkılar ile kah hüzünlenip kah sevineceğiz. Kuruluş Osman şarkıları da eminiz ki dizi kadar güzel olacak.

Şimdiden keyifli dinlemeler.

2 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir