Müzik Listeleri

Kral Pop Top 20 | En Güncel Müzik Listesi

Son Güncelleme 1 Nisan 2019 tarihinde yapılmıştır.

Kral Pop Top 20; En Güncel Müzik Listesi sevilen şarkı listelerinin güzide mekanı liste şarkılarda yerini aldı.

Kral Pop Top 20 Listesi
Kral Pop Top 20 Listesi

İlk paragrafta biraz kendini beğenmişcesine bir kelama yer verdiğim için affınıza sığınıyorum. Fakat son zamanlarda aldığım güzel iltifatlardan biri idi bu ve paylaşmak istedim.

İlk zamanlarda yaptığım müzik listeleri oldukça beğenilmişti. Yeni listeler hazırlamaya devam ettiğim süreçte listelerimizin daha çok kişiye erişmesi için global listelere de yer vermem gerektiğinin farkına vararak en sevilen listelerden biri olan Kral Pop Top 20 Müzik listesini eklemeye ve sürekli güncellemeye karar verdim.

Kral Pop Top 20 Müziğin Kalbi

Ülkemizde müzik denince ilk akla gelen isimlerden olan Kral müzik bir nesle müziği aşılayan ülkemizin değerlerinden biridir.

Arabesk müzik ile tanıdığımız ve daha sonra tüm müzik türlerinde oldukça gelişen, TV ve Radyo kanalları ile hepimizin hayatının bir köşesinde var olan ve gelişen teknoloji ile internet üzerinden de artık rahatlıkla dinleyebildiğimiz Kral, kalitesiyle dinleyicilerinin hala gönlündeki yerini korumaya devam ediyor.

Bizimde yakından takip ettiğimiz Kral’ın farklı alanlardaki listelerini paylaşmaya devam edeceğiz. İlk listemiz Kral Müzikten …

Listemizin kaynağı: https://www.kralmuzik.com.tr/top-listeler/kral-pop-tv-top-20

Kral Pop Web Tv’den Yayına Devam Edecek

Son günlerde çıkan bazı haberlerde Kral pop kanalının dijital ve karasal yayınını son verdiği duyurulmuştu. Bazı platformlarda tamamen kapatıldığı gibi tartışmalar olsa da kanal kapanmadı. sadece dijital ve karasal yayını bıraktı. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak web tv yayını yapıyor. Youtube üzerinden canlı yayın yapan kanalı istediğiniz zaman izlemeye devam edebilirsiniz.

Sonuç olarak bizim de halen severek takip ettiğimiz müzik kanalı aktif. Sitesinde ve Youtube’da seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Bu durum iyi mi kötü mü tartışmaya açık, fakat ilerleyen süreçte bir çok kanaldan benzer kararlar alınacağı aşikar. Nitekim eski kitleye erişemeyen televizyon dünyası da web dünyasına adapte olma sürecinde. Bir çok kanalın artık web üzerinden yayın yapan interaktif uygulamaları mevcut.

41 Yorum Yapıldı;

  1. Müzik listesi 10 numara. Sabah açıyorum öğlene kdaar çalıyor. elinize sağlık.

  2. It’s hard to find experienced people on this subject, but you sound like you know
    what you’re talking about! Thanks

  3. I am genuinely delighted to glance at this weblog posts which consists of lots
    of helpful data, thanks for providing these information.

  4. Evet 20 den fazla şarkı var ama sanırım güzel şarkıları listeden atmaya kıyamamışlar 🙂

  5. Kral tv eskiden çok popülerdi. Şimdi kimse tv izlemez oldu. İnternetten izliyoruz herşeyi. Böyle bir yazıya yer vermeniz iyi olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir