Müzik Listeleri

Komik Türk Filmleri Müzikleri | Eskiden Yeniye

Komik Türk filmleri müzikleri listesi hazır;

Yerli filmler denince akla ilk gelen nedense hep komedi türündeki Türk filmleri olmuştur. O filmleri bize sevdiren ise usta oyuncuların performansının yanı sıra filmlerde kullanılan ve o filmle özdeşleşen neredeyse jenerik müziği diyebileceğimiz temalar olmuştur.

Bazı şarkıları duyar duymaz o film, hatta çaldığı o sahne aklımıza gelir. Özellikle Yeşilçam film müzikleri ele alındığında kısıtlı bütçe ve dönemin teknolojisi ile ortaya çıkmış eserlerin tüm ayıpları bu müziklerin kapattığını söylesek yalan olmaz.

Günümüzde de bir çok komik Türk filmleri çalan şarkılar ile anılmaya devam ediyor. Bizde filmle özdeşleşmiş şarkılardan derlenmiş harika bir müzik listesini sizlerle paylaşıyoruz. Keyifle dinleyeceğinizi umduğumuz listeyi dinlediğinizde eminim filmleri izlediğiniz anlar aklınıza gelecek hatta yeniden izlemiş kadar olacaksınız. Sizi listemizle baş başa bırakırken yorumlarınızı beklediğimizi hatırlatmadan geçmek istemiyorum.

Komik Türk Filmleri Müzikleri Sizin Merak Ettikleriniz?

Zaman zaman bir çok filmde gözümüzden kaçan fakat seyircide oldukça merak uyandıran o an hangi parça olduğu hatırlanamayan temalar oluyor. bu gibi müzikleri öğrenmek için geçtiği filmi ve sahneyi yorumlarda bize yazarsanız sizin için araştırırız. Esen kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir