Müzik Listeleri

Karışık Hareketli Pop Müzik Dinle | 2019 Hit Şarkılar

Son Güncelleme 2 Nisan 2019 tarihinde yapılmıştır.

2019 Hit Şarkıları Karışık Hareketli Pop Müzik Dinle. İşte Liste;

İzlenme sayıları milyonlarla ifade edilen Ülkemizde hemen her yaştan bireyin severek dinlediği şarkılar süslüyor listemizi. Pop müzik denince akla ilk gelen sanatçıların onlarla özdeşleşmiş efsane şarkıları.

Karışık Hareketli Pop Müzik Dinle

Daha önce geçtiğimiz yılın en çok dinlenen şarkıları ile bir liste hazırlamıştım. Pop müzik hakkında da kısa bilgiler sunduğum liste oldukça sevildi. Arada listeyi güncellemek istemiştim fakat o listeyi bozmak yerine yeni bir liste hazırlamaya karar verdim.

Karışık hareketli pop müzik dinle
Karışık hareketli pop müzik dinle

Müzik listesi hazırlamanın oldukça zor olduğu günümüzde hele ki bu liste bir topluluğa veya diğer bir deyişle takipçilerinize hitap etmesi gerekiyorsa işiniz gerçekten zor demektir. Müziği hafif Türkçe sözlere sahip diye oldukça basit bir tanım yapabileceğim Pop Müzik, kısa da olsa yaptığım tarifin dışına çıkmış durumda. Öyle ki popüler müzik gelişen teknolojinin esiri olmuş durumda. Hemen herkesin günümüz stüdyolarında bir kaç ince ayarlama ile şarkı söyleyebildiği aşikar. Haliyle kaliteli şarkılar üretmek yerine günü kurtarmaya çalışan ve tüketim toplumuna hizmet eden bir piyasa mevcut. Bu piyasada gerçekten kaliteli şarkılar bulmak oldukça zor.

Sonuç olarak bu piyasada dinleyicinin en çok tercih ettiği parçalardan yola çıkarak bir müzik listesi oluşturmak daha mantıklı geldi. Yazımın başında da belirttiğim gibi milyonlarca izlenme almış Türkçe şarkılar olmasına özen gösterdim.

Keyifli dinlemeler. Esen kalın…

4 Yorum Yapıldı;

  1. Şarkıları siz mi seçiyorsunuz. Eğer siz seçiyorsanız çok zevklisiniz. Süper şarkılar var listelerde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir