Müzik Listeleri

İngilizce Şarkı Listesi | 2019 En Çok Dinlenenler

Son Güncelleme 2 Nisan 2019 tarihinde yapılmıştır.

İngilizce Şarkı Listesi yeni yıl 2019 en çok dinlenenler sürekli güncel yabancı pop müzik.

Yabancı Hareketli Şarkılar Listesi daha önce hazırlamıştım. Geçen yıl oldukça iyi yerlere gelen en az 1 milyondan fazla izlenme alan müzik videolarıyla da başarılarını kanıtlamış şarkılardı. Ara sıra güncellemeye devam ettiğim o listeye ek bir yeni liste daha sunmak istiyorum. Fakat bu sefer derleyen ben değilim.

İngilizce Şarkı Listesi #RedMusic Yabancı Pop 2019

Severek takip ettiğim #RedMusic birbirinden güzel listelere imza atmakla kalmıyor, sürekli güncel müzik listeleri ile takipçilerini tatmin ediyor. Her ne kadar bizde listelerimizi sürekli güncel tutma çabası içinde isek de onlar kadar iyi olmadığımızı kabul ediyorum.

İngilizce şarkı listesi olarak adını belirttim listenin fakat bazı şarkıların İngilizce olmadığına dair yorumlar alacağımı düşünüyorum. Şimdiden o dikkatli arkadaşlara dikkatinden dolayı teşekkür ediyorum. 🙂

İngilizce Şarkılar Listesi
İngilizce Şarkılar Listesi

İşin esprisi bir yana bazı takipçilerimiz özellikle İngilizce şarkı listesi arayarak bu sayfaya geliyorlar. Yabancı dil eğitimi alan veya yabancı dillerini geliştirmek isteyen takipçilere önerilen İngilizce şarkı dinle tavsiyesi gramer, kelime ve telaffuz becerilerinin artmasında faydalı olacağı uzmanlar tarafından kanıtlanmış durumda.

Gündelik yaygın ifadeleri bir çok İngilizce şarkıda bulmak mümkün. Böylelikle hem dinleyip hem tekrar edenler için kelime telaffuzu daha hızlı gelişme sağladığı gibi, yeni dil öğrenenlerin en büyük sıkıntısı olan yeni dilin ağızda eğreti durması sorununun da önüne geçilmiş olacaktır.

Sonuç olarak her ne sebeple dinleniyorsa müzik dinlemek her zaman güzeldir. Keyifli dinlemeler. Esen kalın.

16 Yorum Yapıldı;

 1. Bu listenizde çok güzel daha önce diğer listenize de yorum yapmıştım. Siz bu işi biliyorsunuz.

 2. Güzel şarkılara yer veriyorsunuz. İş yerinde açıp keyifle dinliyoruz. Bu hizmeti verdiğiniz için teşekkür ederiz.

 3. Süper olmuş. Öyle kolay kolay yorum yazan biri değilim. Sırf teşekkür etmek için yazıyorum. Açıyorum sabah beri çalıyor şarkılarda süper.

 4. İyi oldu bu yer imlerime kaydettim. Ne dinleyeceğim diye düşünmektense bi liste açıyorum oh mis

 5. I must thank you for the efforts you’ve put in writing
  this website. I’m hoping to view the same
  high-grade content from you later on as well. In fact, your creative writing abilities has motivated me to get my own, personal site
  now 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir