Müzik Listeleri

Hint Müzikleri | En Çok Dinlenen Şarkılar Top 21

Son Güncelleme 28 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştır.

Hint Müzikleri  en çok dinlenen şarkılar arasında Youtube üzerinde izlenme sayılarına göre derlendi.

Hint Müzikleri En Çok Dinlenen Şarkılar

Birbirinden güzel Hint şarkıları ile derlediğim liste içeriği en güzel Hint dansları ile kliplendirilmiş çoğunluğu hareketli Hint şarkılarından oluşsa da aralara duygusal Hint müzikleri de ekledim. Swag Se Swagat Song ile başlayan listemiz Ding Dang şarkısı ile son buluyor ve 21 güzel şarkıdan oluşuyor.

Hint Dizileri ülkemiz kanallarında yayınlanmaya başlanmasından sonra ayrı bir ilgi gören en meşhur Hintçe şarkılar aynı zamanda farklı bir kültürün detaylarını da sunuyor. 

Hint filmlerinin oldukça uzun olmasının başlıca sebebi olan en güzel Hint dansları bize Hint kültüründe Hindistan oyunlarının ne kadar önemsendiğini gösteriyor aslında. Hemen her klipte güzel gülen ve senkron dans eden bayanlar ve ritmli Hint şarkıları ve oldukça renkli ortamlar ilgi odağımız oluyor.

Türkçe Slow Şarkılar | 2018 En Çok Dinlenenler Müzik Listesi

Oldukça kalabalık bir ülke olan Hindistan da Hint dansı videoları izleyince sanıyoruz ki o ülke de sadece dans ediliyor. Halbuki yaşam standartlarının oldukça düşük olduğu ve sınıf farkının bariz hissedildiği ülke de biz sadece sanırım elit kesimin yaşantısını görüyoruz. En azından öyle lanse ediliyor. 

Her neyse biz asıl konumuz olan Hint müzikleri ne dönelim. Hint şarkıları isimleri bize biraz telaffuz açısından zor gelse de kopmalık Hint şarkıları ve dansları bizi bu listeyi yapmaya itti. Bollywood müzikleri ve araya duygusal Hint müzikleri de ekledik ama geneli popüler hareketli hint şarkıları.

Keyifli dinlemeler. Sizinde eklemek istediğiniz veya tavsiye edeceğiniz şarkılar olursa yorumlarda belirtmeniz yeterli. Listemizi hemen güncelleriz. 

7 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir