Dizi Müzikleri

Ferhat ile Şirin Dizi Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkılar

Son Güncelleme 7 Aralık 2019 tarihinde yapılmıştır.

Ferhat ile Şirin dizi müzikleri son bölümde çalan şarkılar listesi;

The playlist identified with the request's playlistId parameter cannot be found.

3. bölüm girişinde çalan şarkı: Kamuran Akkor – Kabahat Seni Sevende.

O3 Medya ve Artistanbul Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen, Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğinde, Savaş Korkmaz’ın senaristliğini yaptığı FOX Tv’nin yeni sezon dizisi Ferhat ile Şirin dizide çalan şarkılar ile de merak konusu..

İlgili Konu: Azize Dizi Müzikleri

Ferhat ile Şirin Dizi Müzikleri Bu Hikayeye Duygu Katıyor

Dizinin farklı bölümlerinde çalan şarkılar ve jenerik müziğine de yer verdiğimiz yazımızda isterseniz dizi hakkında da kısa bir bilgi verelim. Dizinin resmi sitesinden verilen bilgiye göre; İstanbul’un otantik ve masalsı dünyasında geçen efsanevi aşk hikayesi olarak nitelendirilen “Ferhat ile Şirin” yayınlanmaya başlamasıyla birlikte oldukça sevildi. Modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlanan, seyirciye aşk acısını, sevinç ve nefret tutkusu ile ihanet ve intikam duygularını aynı anda tattırılacağı iddia ediliyor.

Başrollerinde Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın yer aldığı, kadrosu ise Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Emel Çölgeçen, Şehsuvar Aktaş ve Işıl Yücesoy gibi başarılı oyuncular ile güçlendirilen dizi her Cuma FOX Tv’de yayımlanacak. Dizide Kapalı Çarşı’nın en kudretli ailelerinden Karalı’ların son temsilcisi Banu (Cansu DERE), babasından miras kalan işini, soyadını, yuvasını her şeyin önünde tutan güçlü bir kadını canlandırıyor. Ailesinden kalan, gözü gibi baktığı tarihi köşkün tadilatı için kapısını çalan marangoz Ferhat (Tolga SARITAŞ) ile görüşmesi ile hikayemiz başlıyor. Daha detaylı bilgi ve izlemek için: https://www.fox.com.tr/Ferhat-ile-Sirin/

2 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir