Müzik Listeleri

En Güzel Aşk Şarkıları Müzik Listesi 2019

Son Güncelleme 27 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştır.

En güzel aşk şarkıları 2019 müzik listesi hazır;

Özenle hazırladığım liste için bir çok kaynaktan destek aldığımı öncelikle belirtmek isterim. Bu husustaki şahsi fikrim şu ki, duygusal şarkılar veya ayrılık şarkıları veya romantik şarkılar veya veya… Uzatabildiğimiz kadar uzayacak bu listenin tüm kapsamı bence aşk şarkıları.

İnişli çıkışlı ilişkilerimizde sürecin getirdiği duygusal hislerimiz doğrultusunda çoğu zaman teselliyi müzikte buluruz. Bu parçalar her zaman aşkı anlatan parçalar değildir elbette. Bazı aşkların öyle parçaları vardır ki normal şartlar altında asla bir aşka ait olamaz diye düşüneceğiniz. Komiktir, gariptir ama bir anıyı anlamlandırmıştır. Bu yüzden sevilir.

Her ilişki biriktirdiği anılara fon müziği niteliğinde parçalar sahiplense de bazı şarkılar her aşk için anlamlıdır. Bizde elimizden geldiğince tüm aşkların ortak noktası parçalar ile hazırlamaya çalıştık müzik listemizi.

İlgili Konu: Duygusal Şarkılar

Seveceğinizi düşündüğümüz bir diğer müzik listesi.

Listemizi arada güncelleyerek en iyi müzik listesi haline getirmek için elimizden geleni yapacağız. Tabi bu arada desteklerinizi de bekliyoruz. Nasıl mı destek vereceksiniz?

En Güzel Aşk Şarkıları: Bu Bizim Şarkımız

Müzik listemiz için şöyle bir etkileşim yapalım diye düşündük. Listemizdeki bir çok parça için eminim bu bizim şarkımız demişsinizdir. Yada bizim parçamız niye listede yok diye sitem etmiş olabilirsiniz. O halde hadi bizim şarkımız dediğimiz parçaları yazalım. En güzellerini listemize ekleyelim. Bakalım hangi parçayı kimler sahiplenmiş… İlk ben başlayayım. Bizim şarkımız: Sezen Aksu Hoşgeldin

2 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir