Listeler

En Çok Aranan Yabancı Şarkılar | Shazam 2019

Son Güncelleme 17 Nisan 2019 tarihinde yapılmıştır.

En Çok Aranan Yabancı Şarkılar Shazam 2019

En Çok Aranan Yabancı Şarkılar Sürekli Güncel

Sürekli güncellemeye çalıştığımız ve Ülkemizde en çok merak edilen şarkılar listesi sizlerle.

Bir çok mobil cihaz sahibinin yakından tanıdığı program shazam ile ülkemizde en çok aranan şarkılar ile harika bir müzik listesi hazırladım. Tamamının yabancı müzikler olmasına dikkat ettiğim listede şarkıları seçerken shazam verilerinden faydalandım.

Shazam Nedir?

Shazam ile Şarkı Bulma Nasıl Yapılır?

Shazam nedir sorusuna kısaca cevap verelim önce. Mobil cihazlarda kullanabileceğiniz cihazınızın mikrofonunu kullanarak herhangi bir yerde duyduğunuz şarkıyı kayıt edip varsa veri tabanında eşleştirerek size sonucu gösteren uygulamadır. Oldukça fazla kullanıcısı olan program Shazam ile Şarkı Bulma Nasıl Yapılır sorusunun cevabı ise uygulamayı açıp aradığınız şarkıyı bir süre cihazınıza dinlettikten sonra otomatik olarak arama yapıp size sonucu göstermektedir.

En sevilmeyen ekranı Sonuç yok sayfası sanırım. Bu sayfa eski şarkılarda sıkça karşımıza çıkıyor ve biraz can sıkıcı. Ama gittikçe genişleyen bir veri tabanı olduğu kesin. Zamanla daha az göreceğimizi umuyorum.

en çok aranan yabancı şarkılar

Şimdilik bu kadar. Listemiz yine her zamanki gibi elimden geldiğince sürekli güncel tutulacak. Keyifli dinlemeler. Esen kalın.

Programın bulamadığı şarkıları yorumlarda yazın sözünü veya nerde çaldığını birlikte araştıralım.

5 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir