Dizi Müzikleri

Elimi Bırakma Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkılar

Elimi Bırakma müzikleri son bölümde çalan şarkılar listesi;

Başrollerinde Alina Boz ve Alp Navruz’un yer aldı TRT’nin sevilen dizisinin konusu hakkında kısa bilgi verelim öncelikle; Sahip olunan bütün değerlerin bir gecede kaybetmiş Azra ve aynı kaderi paylaşan Cenk’in kesişen yolları ile başlayan hikaye, İnsanoğlunun her zaman gidebileceği bir evi, ailesi olması dünyadaki en büyük hazine” mottosu ile yola çıkarak, aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha bizlere anlatan dizinin yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlenmiştir. Dizinin yönetmeni Sadullah Celen, senaristi ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı’dır.

İlgili Konu: Mucize Doktor Dizi Müzikleri

Fox TV’nin beğenilen dizisi müzikleri ile burada…

Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi her Pazar saat 20.00’de TRT’de yayımlanıyor. Dizi hakkında daha detaylı bilgi: https://www.trt1.com.tr/diziler/elimi-birakma

Asıl konumuza gelecek olursa Elimi bırakma müzikleri Zeynalov Soundtracks tarafından düzenleniyor. Ender Gündüzlü & Metin Arıgül tarafından icra edilen dizide çalan şarkılar listemizde. Keyifle dinleyeceğinizi umduğumuz müzikler için bir yorumunuzu bekleriz.

2 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir