Listeler, Müzik Listeleri

Duygusal Şarkılar | 2019’da Severek Dinleyeceğimiz Liste

Son Güncelleme 23 Temmuz 2019 tarihinde yapılmıştır.

Duygusal Şarkılar; 2019’da da Severek Dinleyeceğimiz Liste hazırlayalım. 

Listemizi sürekli güncellemeye devam edeceğim. Youtube müzik ile derlediğim bu listeye alternatif çalma listeleri de ekleyeceğim.

Listemizi hazırlarken her zamanki gibi şarkıları özenle seçmeye özen gösterdim. Akustik şarkıların yanında oldukça durağan dinlediğinizde içinizi titretecek seslere yer verdim. Son gözdem Tuğçe Kandemir – Gülü Soldurmam

Romantik Şarkılar Dinleme Zamanı 

Duygusal şarkılar dinleme zamanı olur mu demeyin. Bence her eserin ayrı bir zamanı vardır diye düşünüyorum. Bu değerlemeyi yaparken zaman faktörünün yanı sıra daha ağır basan psikoloji faktörünü dikkate almak gerek. Diğer taraftan bu tarz şarkılar ayrıca romantik şarkılar olarakta adlandırılabilir. Nitekim duygusal şarkılar genel olarak bir aşk hikayesini konu edinmektedir. İçinde aşk olan şarkı romantik olmaz mı?

Bir çok şarkının bir çok insanda farklı bir yeri vardır. Dinlendiğinde bir anının acısını tatlısını hissettirebilen şarkılar. Birini diğerine göre daha çok etkileyen tınılarına anlamlar saklanmış parçalar. Ki o parçalar öyle zamanlar olur yürek parçalar.  İşte tamda öyle bir liste bizimkisi.

Duygusal Şarkılar da Ne Demek?

Duygu ile ilgili, duyguya dayanan, duyguya değgin anlamlarına gelen duygusal kelimesi ile ifade edilen duygusal şarkılar, bahsi geçen o duygulara dokunan parçalar manasında kullanılmışsa da mutluluğun en güzel duygu olduğunu da cümlemin arasına sıkıştırarak duygusal şarkıların daha çok hüzünlü yada diğer bir deyişle hüzünlendiren şarkılar olduğunu belirtmek isterim.

Dinlerken keyif alacağınızı umduğum müzik listesi için istediğiniz şarkının üstüne tıklamanız yeterli.

Yeni çıkan şarkılar da listemize zaman zaman eklenmeye devam edecek. Ara sıra bu sayfayı tekrar ziyaret etmenizi öneririm. 

Şimdi şunu düşünebilirsiniz ben bu şarkıları Youtube.com‘da da dinleyebilirim. Evet haklısın. Fakat araya giren bir reklam o an tam da olmak istediğin modu bi anda bozabilir. 

Diğer bir sebepte şu olabilir. Belki sizin daha önce duymadığınız bir şarkıyı listemizde bulabilirsiniz. 

Duygusal Şarkılar Dinle

Yada destek olmak isteyebilirsiniz. İllaki bi sebep yoktur. Bir öneri sunmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlar için yorumlar hemen aşağıda ve daima açık. 

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Yeni listelerde buluşmak dileğiyle. Esen kalın.

2 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir