Dizi Müzikleri

Dudullu Postası Dizi Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkılar

Dudullu Postası Dizi Müzikleri son bölümde çalan şarkılar dahil listemizde;

Daha önce Blu tv’de yayımlanan 2018 yapımı dizinin televizyondan yayınlanması daha çok seyirciye ulaşmasını sağladı ve yeniden merak konusu oldu. İşte o merak edilen soruların kısa kısa cevapları. Dudullu postası nerede çekiliyor?  İstanbul Ümraniye ilçesine bağlı Dudullu’da çekimleri gerçekleşen dizi Limon yapımdan. Dudullu postası ne zaman çekildi derseniz 2018 yapımı. Merak edilen asıl soru ise şu ki Mucize Doktor dizisinin Ali karakterinin diziden ayrılıp ayrılmadığı. Dudullu postası 2018 yılında çekilmiş ve daha önce internet platformu için yapılmıştır. Anlayacağınız Taner Ölmez’in daha önce yer aldığı projelerden. Projenin Senaryosu Serkan YILMAZ tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda Onur ÜNLÜ oturuyor.

Dudullu postası oyuncu kadrosu ise şöyle; Güven Kıraç (Asım), Erkan Can (Vasıf), Taner Ölmez (Tayfur), Hazar Ergüçlü (Melis), Bülent Şakrak (Eyüp), Ayda Aksel (Emine), Ahmet Rıfat Şungar (Ersan), Özgür Emre Yıldırım (Cem), Aslı Bekiroğlu (Betül), Gözde Çığacı (Gül), Levent Tülek (Sebati) karakterini canlandırıyor.

Dizinin konusunu gazetecilik yapmak isterken komik maceralara imza atan insanların hikayesi oluşturuyor. Keyifle izleyeceğinizi düşündüğümüz diziyi takip etmenizi öneririz.

Daha detaylı bilgi için: https://www.kanald.com.tr/dudullu-postasi

Gelelim asıl konumuz olan Dudullu postası dizi müzikleri listesine. Listemizde şimdilik az sayıda şarkı mevcut. Fakat zamanla yeni şarkılar eklemeye devam edeceğiz. Keyifli dinlemeler.

Tek Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir