Dizi Müzikleri

Çukur Şarkıları Listesi | Yeni 3. Sezon Müzikleri

Son Güncelleme 24 Eylül 2019 tarihinde yapılmıştır.

Çukur şarkıları en az dizisi kadar meşhur ve müzikleri bir listeyi hak ediyor. İşte o Çukur yeni 3. sezon dizi müzikleri listesi;

Sezon finali müzikleri de merak konusu olan her bölümü merakla beklenen sevilen dizinin daha önce izlemeyenler için konusu hakkında biraz bilgi verelim.

Çukur Şarkıları İşte Bu Hikayeye Duygu Veriyor

İstanbul’un belalı mahallerinden Çukur’un yönetimi Koçova ailesindedir. Koçovalıların Çukur’u idare ederken en önemli kuralları uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Fakat kafayı bu mahalleye takmış ve bu yasağı delmeye hazırlanan yeni bir grubun piyasaya çıkması ile ortamın düzeni bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin en küçüğü Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecektir ve yeni bir dönemi başlatacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak geleceği düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

https://www.showtv.com.tr/dizi/sarkilar/cukur

Çukur Dizi Müzikleri Sürekli Trendlerde

Çukur Şarkıları
Çukur Şarkıları

İşin gerçeği diziyi henüz izleyemedim. Ama çukur dizi müzikleri yakından takip ettiğim şarkılar arasında. Hikayesiyle her ne kadar seyirciyi ekranlara bağlasa da bence bu hikayeye duygu yükleyen çukur şarkıları. Genel olarak aynı düşünceyi paylaşıyor olmalıyız ki Çukur dizi müzikleri sürekli trendlerde. Özenle seçildiğini düşündüğüm bu müziklerin yeni bölümlerde çalan şarkılar oldukça listemize eklemeye devam edeceğimi belirtmek isterim. Timsah Celal müziği de listemize eklendi. Arada bi bu sayfayı tekrar ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Dizi müzikleri ile de müzik listeleri oluşturmaya başladığımız sitemizde daha önce de farklı dizilerde çalan şarkılardan hazırladığımız müzik listeleri oldukça sevilmişti. Umarım bu listeyi de seversiniz. Herhangi bir eksiklik hissederseniz konuyla ilgili yorumları hemen alttan gönderebilirsiniz. Keyifli dinlemeler. Esen kalın…

3 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir