Dizi Müzikleri

Bir Aile Hikayesi Dizi Müzikleri | Son Bölümde Çalan Şarkı

Son Güncelleme 27 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştır.

Bir Aile Hikayesi dizi müzikleri son bölümde çalan şarkı dahil listemizde;

Fox Tv’nin yeni dizisi Cumartesi akşamları seyirciyle buluşmaya başladı. İlk bölümde hikayenin ana konusunun netleştiği dizi Amerika’nın 1 numaralı drama serisi ‘’This Is Us’’ın uyarlaması. Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Seren Şirince gibi oyuncuların yer aldığı dizinin senaryosu kültürümüze uyarlanırken elbette bazı değişiklikliklere uğramıştır.

Bir aile hikayesi müzikleri
Bir aile hikayesi müzikleri

Bir Aile Hikayesi Dizi Müzikleri İşte Bu Hikayeye Duygu Katıyor!

Aynı gün otuz beşine basan dört insan. Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere. Cem çok sevdiği karısı Reyhan’la doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.
Fazla kilolarıyla başı dertte olan Beste, otuz beşinci doğum gününde hayatını sorgular. Hala bekar ve işsizdir. Ama artık değişim vaktidir, cesaretini toplayıp internetten sözleştiği biriyle pastanede buluşmaya karar verir. Beste orda oturmuş beyaz atlı prensini beklerken, karşısına yufka yürekli bir şövalye gelir.
Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un ise bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.
Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Kaynak: https://www.fox.com.tr/Bir-Aile-Hikayesi/

Dizinin farklı bölümlerinde çalan şarkılar yeni bölümler yayınlandıkça listemize eklenmeye devam edecek. Senaryosu ilk bölümlerinden ilgimizi çekmeyi başardı. Bakalım ilerleyen günlerde bizi neler bekliyor. 3. bölümde çalan şarkı mahur beste listemize eklendi. Merak edenler için şarkı sözleri şöyle;

Mahur Beste Şarkı Sözleri

Toplanmış senin gözlerinde,
Henüz duymadım ama kim bilir kaç şiir,
Saklıdır sevgilim senin sözlerinde

Sen bir şarkı olsan Mahur makamından
Ben çalsam ben söylesem dökülsem göz yaşından,
İlk görüşte aşk diye bir şey varmış meğerse,
Sevmekten hükümlüyüm senin kalbin zindan.

Son günlerde iyi diziler ekranlarda boy göstermeye başladı. En son favorimiz ise Atv’den. Hercai dizi müzikleri ile de konusu ile de yakın takibimizde. Sevdiğimiz dizi, film ve reklam müziklerini sizler için eklemeye devam ediyoruz. Eksik gördünüz ve merak ettiğiniz olursa yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Merak ettiğiniz müziği örneğin şu sahnede çalan şarkı gibi belirtirseniz bulmamız kolaylaşacaktır. Şimdiden keyifli dinlemeler.

Tek Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir