Müzik Listeleri

Bilinçaltı Dinlendirici Terapi Müzikleri

Bilinçaltı dinlendirici terapi müzikleri listesi;

Başlığımız biraz iddialı olmuş olabilir. Fakat çoğu zaman alışılagelmiş sesler insanın zihnini yormaya başlar. Sadece sürekli dinlediğimiz müzikler değil, bulunan ortamın sesleri, kalabalıkların uğultusu, çevredeki yollarda sürekli hareket halinde araçların sesleri vs. vs. uzadıkça uzayacak bu liste baş ağrısı yapabilir. Bu aşamada uzmanlar genelde bulunan ortamdan uzaklaşmayı, doğa ile daha iç içe olmayı ve doğanın özgün saf seslerini dinlemeyi önermektedir. Bu aşamada bir diğer öneri ise alışılagelmiş sesler dışında daha önce dinlemediğimiz müzik türlerini tercih etmektir.

Bulunduğu ortamı terk edemeyen takipçilerimiz için ikinci öneri kapsamında dünyadan farklı enstrümanlar ile çalınmış bilinçaltı dinlendirici terapi müzikleri listesi paylaşmak istedim. Kızılderili müzikleri de barındıran ve düzenli aralıklarla güncelleyeceğim listede farklı ülkelerde çalınan enstrümanlar ve bir birinden güzel ritmler var.

İlgili konu: Meditasyon müzikleri

Yoga, Spa, Meditasyon Rahatlatıcı Sesler

Keyifle dinlemenizi umduğum bu listem inşallah sizi bir nebze olsun rahatlatır. Oldukça yoğun bir tempo ile çalışan zihnimizi dinlendirmek için kulaklığımızı takıp listemizi açıp bir süre boşluğu düşünmekte fayda var. Sahip olduğumuz her şeyin getirdiği sorumluluğun yükü kar topu misali gittikçe çoğalmakta. Çoğu zaman gereksiz sorumluluklardan vazgeçmek büyük oranda insanı rahatlatmakta. Biriktirmek yerine olduğu yerde bırakmak her zaman avantaj olacaktır. Deneyin, farkı fark edeceksiniz.

2 Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir