Dizi Müzikleri

Babil Dizi Müzikleri | İlk Bölümde Çalan Şarkılar

Babil Dizi Müzikleri ilk bölümde çalan şarkılar listesi;

Ay Yapım tarafından Ocak 2020 itibariyle Star Tv’de seyirciyle buluşan Babil dizi müzikleri ile bizim ilgimizi çekmeyi başarırken, sizinde ilginizi çekeceğini düşündüğümüz dizi hakkındaki bazı bilgileri vermeden geçmeyelim. İlk olarak bir internet dizisi olarak piyasaya çıkması beklenen dizi BeIN Connect’te yayımlanacakmış fakat yayın tarihi gibi bazı hususlarda ortaya çıkan sıkıntılar nedeniyle Star Tv ile anlaşma sağlanmış. Dizinin konusu ne? Dizide kimler oynuyor? Yönetmeni, senaryosu gibi soruların cevaplarına gelecek olursak; dizinin senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda ise Uluç Bayraktar oturacakmış. Uluç Bayraktar daha önce İçerde ve Karadayı gibi yapımlara imza atmıştı. Diğer bir konu ise bu yapım bir çok ülkeye The Choice adıyla satılmış.

Konusuna gelecek olursak; Aslı Enver, Halit Ergenç, Ozan Güven, Mesut Akusta, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Beren Kasımoğulları gibi gibi oyuncular yeralırken, dizi de İrfan karakteri büyük bir üniversitede Ekonomi hocası olarak görev yapmakta iken,  düşünceleri nedeniyle işinden kovulur ve başka hiç bir yerde iş bulamaz. Art arda gelen kötü olaylara İrfan’ın oğlunun pahalı bir tedavi gerektiren ölümcül hastalığı da eklenince çaresiz duruma düşen İrfan en yakın dostu Egemen ile emlak sektörüne girer ve yaptıkları bir sahtekarlık nedeniyle yakayı ele verirler. Mafya ellerinde ki her şeyi el koyunca bu sefer iki arkadaş Türkiye’nin en büyük saadet zincirini oluşturur ve büyük paralar kazanırlar. Kazandıkları bu para İrfan, İrfan’ın eşi, yakın arkadaşı Egemen ve eski nişanlısı arasında gizli sırların piyasaya çıkmasıyla ilginç bir hal alır.

İlgili Konu: Sefirin Kızı Dizi Müzikleri

Farklı hikayesi ile ilgi çeken bir başka yapım ve müzikleri

Dizi hakkında verdiğimiz bu bilgilerden sonra gelelim asıl konumuz olan Babil dizi müzikleri listesine. Aldığımız duyumlara göre dizinin müzikleri Toygar Işıklı imzası taşıyor. Malumdur ki o bu konuda çok başarılı. Farklı bölümlerinde babil dizisinde çalan şarkılar ile zenginleştirdiğimiz listemize hemen üstten erişebilirsiniz. Bizim gözden kaçırdığımız her hangi bir sahnede çalan şarkı var ise yorumlarda belirtirseniz sizin için araştırırız. Şimdiden keyifli dinlemeler. Esen kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir