Dizi Müzikleri

Afili Aşk Dizi Müzikleri | İlk Bölümde Çalan Şarkılar

Son Güncelleme 27 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştır.

Afili Aşk dizi müzikleri ilk bölümde çalan şarkılar listesi;

Bahar mevsiminin de sonlarına yaklaştığımız şu günler sımsıcak bir yazın habercisi. Yaz ile birlikte alışılagelmiş televizyon adetlerinden biri de sıcacık yaz dizileri. İşte onlardan birinin hazırlıklarını yapan Kanal D Afili Aşk dizisi ile iddialı.İddialı diyoruz çünkü afili aşkı dizi müzikleri ile şimdiden oldukça iyi bir takipçi kitlesi elde etti bile.

İlgi Konu: Kuzgun Dizi Müzikleri

Kuzun dizisinde çalan şarkılar listesi

ARC Film’in yapımcılığını üstlendiği Fatih Enes Ömeroğlu’nun yapımcılığında, Serdar Gözelekli yönetmenliğinde, Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un baş rollerinde yer aldığı dizi ne zaman başlıyor diye merak ediyorsanız Haziran ayında.

Afili Aşk Dizi Müzikleri Bu Hikayeye Duygu Katacak

Dizinin konusu ne diye de merak ediyor olabilirsiniz. Bazı badirelerden sonra Kerem’le evlenen Ayşe’nin evlilik hikayesini konu alacak. Romantik komedi tadında bir evlilik. Ayşe abisinin baskısı nedeniyle psikolojik bulanım içerisine düşmüş bir kızdır. Sevgilisi ile evlilik hayalleri kurarken bir anda sevdiğini düşündüğü adamın en yakın arkadaşı ile aşk yaşadığını öğrenmesiyle şoka kapılır.  Daha iyi bir insan olmak için mücadele verirken çaresiz kalan Ayşe patronun oğlu Kerem’e iftira atar. Oldukça zorlu bir hayatı idame ettirmeye çalışan güzeller güzeli Ayşe yakın çevresinin attığı kazıklar ile olgunlaşmıştır. Kerem ile evlendikten sonra hayatı renkli bir hal almıştır. Keyifle izleyeceğimizi düşündüğümüz diziyi merakla bekliyoruz.

Dizi hakkında detaylı bilgiler resmi sitesinde: https://www.kanald.com.tr/afili-ask

Yaz dizilerinin en sevdiğimiz tarafı hikayenin oldukça genel olması ve kaçırdığımız bölümlerin hikayenin gidişatında anlam bütünlüğüne zarar vermemesi. Eğlenceli vakit geçirmek için çerez tadında keyifli zamanlar geçirmeye birebir. Sizde benim gibi düşünenlerdenseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. Şimdiden iyi seyirler.

Tek Yorum Yapıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir